O Nas

O Firmie

RZEPISKO Sp. z o.o.

RZEPISKO Sp. z o.o. jest dystrybutorem materiałów budowlanych.
Na rynku istniejemy od 1992 roku.
Siedziba firmy znajduje się w Skawinie przy ul. Piłsudskiego 51.

Dysponujemy zapleczem transportowym w skład którego wchodzi 14 samochodów ciężarowych o ładowności od 6 do 24 ton. Dodatkowa współpraca z wieloma firmami transprtowo-spedycyjnymi pozwala na jeszcze sprawniejsze działanie łańcucha logistycznego, co przekłada się na szybszą realizację zamówień.

Naszymi Klientami są hurtownie i składy budowlane z terenu Polski południowej. Swoim kontrahentom zapewniamy materiały budowlane najwyższej jakości w bardzo przystępnych i atrakcyjnych cenach, które posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty. W elastyczny sposób dostosowujemy się do oczekiwań naszych Klientów, proponując m.im. fachową i rzetelną obsługę oraz dogodne warunki handlowe.

Jesteśmy liderami na rynku dystrybutorów materiałów budowlanych na terenie południowej Polski, czego dowodem są wielokrotne wyróżnienia w plebiscytach organizowanych przez czasopisma branżowe. Do grona naszych z dostawców należą znani i doceniani producenci na rynku polskim. U wielu z nich jesteśmy w czołówce pod względem wolumenu sprzedaży. To pozwala nam na oferowanie naszym Klientom najbardziej atrakcyjnych cen.

RZEPISKO Sp. z o.o. dużą wagę przykłada do podnoszenia kwalifikacji swoich pracowników. Pracownicy firmy przechodzą szkolenia tematyczne z zakresu sprzedawanych towarów oraz z zakresu obsługi klienta. Działania te mają na celu zwiększenie jakości usług, tak aby w jak najlepszy sposób sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.

Zapraszamy do współpracy i korzystania z naszych usług.

Co nas wyróżnia?

30 lat na rynku

Materiały najlepszych producentów

Zaufanie klientów

Wybierając nas, wybierasz wieloletnie doświadczenie i setki zadowolonych klientów. Od lat świadczymy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta.

Poznaj nas bliżej

Skontaktuj się z nami